Det er meget de samme der deltager på turen, men har I ikke været med før og turen er fyldt op, så finder jeg en plads til jer, der er altid nogle der melder fra.
Deltagerliste 2020
- Rya og Jens Kokholm, Holstebro. Hele turen
- Annette Diedrichsen og Jørgen M. Jørgensen, Hadsund. Hele turen
- Hanne og Hans Damgaard, Skanderborg Hele turen i dobbelt værelse
- Merete Hjort og Jan Olesen, Holstebro. Hele turen
- Else Dalsgaard og Gunnar Ager, Rødding. Kun i Oberwiesenthal
- Dorthe Poulsen og Ken Kjærgaard Jensen, Holstebro. Hele turen
- Hanne og Jens Nybo, Struer. Hele turen
- Helle og Niels Erik Christensen, Års. Hele turen
- Anette Berendt og Heine Friis, Odder. Kører selv hjem
- Hanne og John Svendsen, Holstebro, hotel ned kører selv hjem
- Ib Kristiansen og Bent Conrad Pedersen, Holstebro. Hele turen
- Leif Holm Jensen, Vemb og Erik Amstrup, Ulfborg. Hele turen
- Ole Ejs. Egå og Palle Storm, Århus. Kører direkte hjem.
- Søren Adelhard og Henning Skovby, Rødding. Kun i Oberwiesenthal
- Jan Jacobsen og Rasmus Bjerre, Holstebro Hele Turen
- Michael Hollænder og Karsten Karhmer, Fredericia Hele turen
- Anders Jespersen, Ans, eneværelse Hele turen
- Sam Nielsen, Holstebro, eneværelse Hele turen
- Anders Northeved, Asnæs - Eneværelse Hele turen
Deltagerliste 2019
Rya og Jens Kokholm, Holstebro, Hele turen i dobbelt værelse
Ib Kristiansen og Bent Conrad Pedersen, Holstebro Hele turen i dobbelt værelse
Henrik Ammitzbøll, Aabenraa kører selv ned, eneværelse også hjem.
Verner Sørensen, Ulfborg og Jan Jakobsen Holstebro Hele turen i dobbeltværelse
Anders Northeved, Asnæs - Eneværelse hele turen
Ole Timmermann eneværelse kører selv ned og hjem
Anette Diedrichsen og Jørgen M. Jørgensen, Hadsund i dobbelt værelse
Anders Jespersen, Ans, eneværelse ned og hjem deleværelse...
Toni Hestbæk, Struer Hele turen i dele værelse
Axel Bale, Ikast værelse 6 Kører direkte derned og hjem
Jens Ole Vetner Kører selv hjem
Hanne og Hans Damgaard, Skanderborg Hele turen i dobbelt værelse
Ole Ejs, Egå, og Palle Storm, Århus dobbelt værelse ned
Jan Eriksen, Holstebro deleværelse
Kim Nielsen, Herning eneværelse hele turen
Kirsten og Jakob Knudsen, Åbenrå hele turen
Merete Hjort og Jan Olesen, Holstebro
Bo Skov Larsen, Sjælland
Bjarne Klit, Ikast
Per Christensen, Ikast
Deltagerliste 2018
Rya og Jens Kokholm, Holstebro, Hele turen i dobbelt værelse
Axel Bale, Ikast værelse 6 Kører direkte derned og hjem
Johan Maltesen, Horsens Dobbelt værelse ned kører direkte hjem
Mads Simonsen, Horsens dobbelt værelse ned kører direkte hjem
Jacob Jamme Jensen, Horsens, eneværelse pensionat Enkelt værelse ned kører direkte hjem
Michael Kjær, Horsens, eneværelse pensionat Enkelt værelse ned kører direkte hjem
Sam Nielsen, Holstebro, eneværelse ned og hjem
Ib Kristiansen og Bent Conrad Pedersen, Holstebro Hele turen i dobbelt værelse
Anders Northeved, Asnæs - Værelse 11 Eneværelse hele turen
Wandy Egholm og Kaj Lykke Hobro, Hele turen i dobbelt værelse
Else Dalsgaard og Gunnar Ager, Rødding, Hele turen i dobbelt værelse
Anders Jespersen, Ans, eneværelse ned og hjem
Henrik Ammitzbøll og Børge Skafte Aabenraa eneværelse ned og hjem
Niels Holmer, Horsens og Niels Underbjerg, Esbjerg Hele turen i dobbelt værelse
Ole Ejs, Egå eneværelse pensionat og eneværelse ned og hjem
Paul Møller, Låsby eneværelse ned og hjem
Lone og Per Graabach, Beder Hele turen i dobbelt værelse
Lise og Jens Ole Vetner, Holstebro dobbelt værelse ned kører direkte hjem
Mette og Carsten Holm, Holstebro Hele turen i dobbelt værelse
Ove Kristiansen, Hobro i dobbelt værelse kører direkte hjem
Liselotte Sørensen og Martin Holmgaard, Bur Hele turen i dobbelt værelse
Verner Sørensen, Ulfborg eneværelse ned og hjem
Liselotte og Bjørn Nielsen, Hørning Hele turen i dobbelt værelse
Lis og Mogens Lind, Aabenraa Hele turen i dobbelt værelse
Anette Diedrichsen og Jørgen M. Jørgensen, Hadsund i dobbelt værelse ned kører selv hjem
Lotte og Brian Poulsen, Glumsø Hele i dobbelt værelse ned kører selv hjem
Dorthe Poulsen og Ken Kjærgaard Jensen, Holstebro Hele turen i dobbelt værelse
Anette Berendt og Heine Friis, Odder i dobbelt værelse ned kører selv hjem.
Hanne og Jens Nybo, Struer Hele turen i dobbelt værelse
Hans Peder Rasmussen og Arne Lauridsen, Ølgod Hele turen i dobbelt værelse
Erik Amstrup, Ulfborg og Lein holm Jensen, Vemb kører selv derned og dobbelt værelse hjem
Hanne Søgaard og Ib Olesen, Hobro hele turen i dobbeltværelse
Hugo Jensen, Hobro hele turen i enkeltværelse
Per Christensen, Ikast Kun med i Morbach
Ib Max Møller, Frederiksberg hele turen i eneværelse på pensionat
Michale Hollænder, Odense hele turen i eneværelse på pensionat
Peter Matzen, Ålborg og Børge Jørgensen, Hundslund kun med ned.
Hanne og Hans Damgaard, Skanderborg
Deltagerliste 2017
Rya og Jens Kokholm, Holstebro, hele turen
Jane og Hans Lund Madsen, Farum, hotel ned kører selv hjem
Poul Nøhr Hinrichsen, Skelhøje, eneværelse ned og hjem
Sam Nielsen, Holstebro, eneværelse ned og hjem
Ib Kristiansen og Bent Conrad Pedersen, Holstebro hele turen
Anders Northeved, Asnæs - Værelse 11 Eneværelse hele turen
Jørgen M Jørgensen og Anette Diedrichsen, Hadsund, hele turen
Liselotte Sørensen og Martin Holmgaard, Bur, hele turen
Charlotte Jensen og Tage Gejl, Silkeborg, hele turen
Bjarne Klit, Ikast og Inge Lise Kristiansen Ikast, kører selv ned og hjem
Hanne og Jens Nybo, Struer, hele turen
Finn Mathiasen, Ikast, hele turen
Verner Sørensen, Ulfborg, eneværelse ned og hjem
Johan Maltesen og Casper Carstensen, Horsens hotel ned kører selv hjem
Esther og Arnfred Toft Larsen, Thisted, hele turen
Paul Møller, Låsby, eneværelse ned og hjem
Ib Max Møller, Fredriksberg, eneværelse ned og hjem
Axel Bale, Ikast, kører selv ned og hjem
Henning "Primdal" og Chris, Thyholm, værelse ned kører selv hjem
Steen Bager, Thyholm, værelse ned kører selv hjem
Niels Holmer, Horsens, Niels Underbjerg, Esbjerg, hele turen
Hanne og John Svendsen, Holstebro, hotel ned kører selv hjem
Sisse og Per Christensen, Ikast, kører selv ned og hjem
Anders Jespersen, Ans, eneværelse ned og hjem
Katrine og Bo Hansen, Århus, kører selv ned og hjem
Leif Holm Jensen, Vemb, hotel ned kører selv hjem.
Lene Ravn og Knud-Erik Thorup Ulfborg Værelse 1. hele turen
Ole Ejs, Egå, kører selv ned og hjem
Else Dalsgaard og Gunnar Ager, Rødding, hele turen
Wandy Egholm og Kaj Lykke Hobro, hele turen
Lis og Mogens Lind, Åbenrå,
Navn
Rya og Jens Kokholm, Holstebro
Hjørdis og Finn Mathiassen, Ikast
Axel Bale, Ikast, værelse 6 kører selv ned og hjem
Ib Kristiansen, Holstebro
Sam Nielsen, Holstebro
Sisse og Per Christensen, Ikast kører selv ned og hjem
Anders Northeved, Asnæs - Værelse 11 Eneværelse
Niels Holmer, Horsens
Niels Underbjerg, Esbjerg
Lise og Jens Ole Vetner, Holstebro kører selv hjem
Lene Lasson og Jørgen Brorson, Humlebæk kører selv hjem
Verner Sørensen, Ulfborg
Nils-Jørn Mathiasen, Kalundborg
Bent Conrad Pedersen, Holstebro
Kaj Kristiansen, Holstebro
Liselotte Sørensen og Martin Holmgaard, Bur
Anette Behrendt og Heine Engell Friis, Odder
Lotte Marianne Wøhler Poulsen og Brian Hoffmann Poulsen, Glumsø
Helle og Niels Erik Christensen, Års
Hans Peter Jørgensen, Aabenraa
Leif Holm Jensen, Vemb - Værelse 9b
Erik Amstrup, Ulfborg - Værelse 9b
Hanne og John Svendsen, Holstebro
Inge Lise Kristiansen og Bjarne Klit Ikast kun Morbach kører selv ned og hjem
Charlotte Jensen og Tage Gejl, Silkeborg
Paul Møller, Låsby
Ib Max Møller, Fredriksberg
Ove Kristiansen, Hadsund kører selv hjem
Bodil Roloff og Hans Otto Rasmussen, Bækmarksbro
Mogens Rasmussen, Dronninglund
Lis og Mogens Lind, Aabenraa
Bente Blenker, Juelsminde
John Henriksen, Grenå
Mogens Tang, Sorø (Eneværelse pensionat)
Niels Lund Andersen, Rødding (Eneværelse pensionat)
Deltagerliste 2015
Navn
Rya og Jens Kokholm, Holstebro
Hjørdis og Finn Mathiassen, Ikast
Bodil og Peter Køhler Trige
Axel Bale, Ikast, værelse 6
Lis og Mogens Lind, Aabenraa
Ib Kristiansen, Holstebro
Sam Nielsen, Holsterbro
Inge Lise Kristensen og Bjarne Klit, Ikast
Hanne og Jens Nybo, Struer
Jørgen M Jørgensen, Aalborg
Peter Matzen, Ålborg
Børge Jørgensen, Hundslund
Frits Skytte, Viborg
Allan Sundby
Kirsten og Jakob Knudsen, Aabenraa
Tage Gejl og Charlotte S Jensen, Silkeborg
Anders Northeved, Asnæs - Værelse 11 Eneværelse
Ib Max Møller, Fredriksberg
Niels Holmer, Horsens
Kersti Klostergaard og Johan Maltesen, Horsens
Inga og Ove Kristiansen, Hadsund
Linda og Erik Jensen, Esbjerg
Verner Sørensen, Ulfborg
Liselotte Sørensen og Martin Holmgaard, Bur
Frederik Sørensen Holstebro
Helle og Ole Wirenfeldt Jeppesen, Horsens
Heine Engell Friis, Ry
Esther og Arnfred Toft Larsen, Thisted
Tove og Holger Raundahl, Holstebro
Sisse og Per Christensen, Ikast
Hanne og John Svendsen, Holstebro
Deltagerliste 2014
Navn |
Hotel ned |
Hotel hjem |
|
Bemærkning |
|
Rya og Jens Kokholm, Holstebro |
Ja |
Ja |
Er med hele vejen |
||
Hjørdis og Finn Mathiassen, Ikast |
Ja |
Ja |
|||
Lis og Mogens Lind, Aabenraa |
Ja |
Ja |
|||
Axel Bale, Ikast, værelse 6 |
Nej |
Nej |
Kører selv ned og hjem |
||
Kirsten og Jakob Knudsen, Aabenraa |
Ja |
Ja |
|||
Hans Peter Jørgensen, Aabenraa |
Ja |
Ja |
Eneværelse ned og hjem |
||
Svenning Kirkeby, Mejrup |
Ja |
Nej |
Eneværelse ned |
||
Ib Kristiansen, Holstebro |
Ja |
Ja |
Deler med Bent ned/hjem |
||
Anette og Kurt Lasson, Ry |
Nej |
Nej |
Hører selv ned og hjem |
||
Lars Mikkelsen, Lyngby |
Ja |
Ja |
Eneværelse ned og hjem |
||
Søren og Jens Hedegaard, Hobro |
Nej |
Ja |
Kører selv ned |
||
Sam Nielsen, Holsterbro |
Ja |
Ja |
Eneværelse ned og hjem |
||
Bent Conrad, Holstebro |
Ja |
Ja |
Deler med Ib ned/hjem |
||
Inge Lise Kristensen og Bjarne Klit, Ikast |
Ja |
Ja |
|||
Hanne og Jens Nybo, Struer |
Ja |
Ja |
|||
Henrik Ammitzbøll, Aabenraa |
Ja |
Ja |
Eneværelse ned og hjem |
||
Jørgen M. Jørgensen, Hjallerup |
Ja |
Nej |
Eneværelse ned |
||
Lene og Knud Erik, Ulfborg |
Ja |
Ja |
|||
Linda og Erik Jensen, Esbjerg |
Ja |
Ja |
|||
Leif Holm Jensen, Vemb |
Ja |
Ja |
Deler med Erik ned/hjem |
||
Erik Amstrup, Ulfborg |
Ja |
Ja |
Deler med Leif ned/hjem |
||
Nils Mathiasen, Kalundborg |
Ja |
Ja |
Deler med Henning ned/hjem |
||
Pernille Weis Brüel, Vallensbæk |
Ja |
Ja |
Deler med Martin ned/hjem |
||
Martin Weis Lindegaard, Århus |
Ja |
Ja |
Deler med Pernille ned/hjem |
||
Peter Matzen, Ålborg |
Ja |
Ja |
Deler med Niels ned/hjem |
||
Niels Holmer, Horsens |
Ja |
Ja |
Deler med Peter ned/hjem |
||
Liselotte, Frederik og Verner Sørensen, Ulfborg |
Ja |
Ja |
Tre sengs værelse ned/hjem |
||
Ib Max Møller, Fredriksberg |
Ja |
Ja |
Eneværelse ned og hjem |
||
Henning Sørensen, Struer |
Ja |
Ja |
Deler værelse med Nils |
||
Arnfred og Esther Toft Larsen, Thisted |
Ja |
Ja |
|||
Svend Hedegaard, Hobro |
Nej |
Nej |
Deltagerliste 2013
Hjørdis og Finn Mathiasen, Ikast er med fra Rødekro
Axel Bale (Værelse 6) Ikast Kører selv til Morbach
Rya og Jens Kokholm, Holstebro er med fra Rødekro
Sisse og Per Christensen, Ikast er med fra Rødekro
Lene og Jeppe Nissen, Holstebro er med fra Rødekro
Leif Holm Jensen, Ulfborg er med fra Rødekro
Søren og Hans Hedegaard, Hobro Kører selv til Morbach
Bodil og Peter Køhler, Trige
Jørgen M. Jørgensen, Hjallerup er med fra Rødekro
Leo Mårbjerg, Holstebro er med fra Rødekro
Anette og Kurt Lasson, Ry Kører selv til Morbach
Hanne og Jens Nybo, Struer Kommer selv til Rintelen
Ib Kristiansen, Holstebro er med fra Rødekro
Sam Nielsen, Holstebro er med fra Rødekro
Marianne og Bendt Sørensen, Tjele er med fra Rødekro
Lars Mikkelsen, Lyngby Kommer selv til Rintelen
Jan Danielsen, Struer Kommer selv til Rintelen
Carsten M Olesen, Nykøbing Falster Kommer selv til Rintelen
Poul-Erik Pedersen, Værløse Kommer selv til Rintelen
Kirsten og Jakob Knudsen, Aabenraa hopper på i Hüttner Berge
Egon Skipper Hårlev fanger os efter Hamborg
Knud-Erik Thorup, Ulfborg og Lene er med fra Rødekro
Inge Lise Kristiansen og Bjarne Klit, Ikast er med fra Rødekro
Helge Møldrup, Løgstør er med fra Rødekro
Nils Mathiassen, Kallundborg er med fra Rødekro
Verner Sørensen, Ulfborg. Fra fredag.
Thyge O. Thomsen, Skiveer med fra Rødekro
Søren Thybo, Thyholm er med fra Rødekro
Kaj Vandborg, Thyholm er med fra Rødekro
Holger Maarbjerg, Holstebro er med fra Rødekro
Jens Henriksen, Hurup er med fra Rødekro
Claus Clausen, Hedensted er med fra Rødekro
Carsten Eilersen ,Værløse kommer selv til Rintelen
Ib Max Møller, Fredriksberg er med fra Rødekro
Henning Primdal, Thyholm er med fra Rødekro
Deltagerliste 2012
Rya og Jens Kokholm, Holstebro
Lisbeth og Svenning Kirkeby, Mejrup
Lis og Mogens Lind, Åbenrå
Axel Bale, Ikast (kun værelse i Morbach)
Jane og Allan Bjerregård, Århus
Bodil og Peter Køhler, Trige (kun værelse i Morbach)
Hanne og Jens Nybo, Struer
Grethe og Ole Klausen, Hodsager
Leif Holm Jensen
Jørgen M. Jørgensen, Hjallerup
Henrik Ammitzbøll, Åbenrå
Hans Lund Madsen og Jane Froman, Farum
Hans Peter Jørgensen, Åbenrå
Ib Kristiansen, Holstebro
Anette og Kurt Larsson, Ry (kun værelse i Morbach)
Hjørdis og Finn Mathiasen, Ikast
Sisse og Per Christensen, Ikast
Bent Jensen, Genner
Børge Burgaard, Esbjerg
Bodil Roloff og Hans Otto Rasmussen, Bækmarskbro
Jørgen Appel, Holstebro
Hans Jørgen Knudsen, Holstebro
Kurt Søndergård, Holstebro
Ole Timmermann, Herning
Erik Amstrup, Ulfborg.
Knud Erik Thorup, Madum
Nils Mathiasen, Kalundborg
Tage Gejl, Vinderup
Jørgen Henriksen, Kolding
Deltagerliste 2011
Gitte Hedenskog, Struer Overnatning ned og hjem enkeltværelse
Lene Lasson, Humlebæk Overnatning ned og kører selv hjem
Finn Erichsen, Sevel (11) - Enkelt værelse ned og hjem
Klaus Pedersen, Kolding Overnatning ned dobbeltværelse hjem enkeltværelse
Jørgen Brorson, Egtved - Overnatning ned dobbeltværelse
Egon Skipper, Hårlev. Overnatning ned og hjem i enkelt værelse
Arne Friis Petersen, Brædstrup Enkelt værelse ned og hjem
Lars Mikkelsen, Lyngby Overnatning ned og hjem i enkeltværelse.
Henrik Ammitzbøll, Åbenrå Enkelt værelse ned og hjem dobbeltværelse
Nils Mathiassen, Kalundborg Enkelt værelse ned og hjem dobbeltværelse
Lis og Mogens Lind, Åbenrå - Overnatning ned dobbeltværelse
Rya og Jens Kokholm, Holstebro - Overnatning ned og hjem dobbeltværelse
Hanne og Jens Nybo Hansen, Struer - Overnatning ned og hjem dobbeltværelse
Eva Hansen og Niels Brian Rasmussen, Århus Overnatning ned og hjem dobbeltværelse
Ingelise Kristiansen og Bjarne Klit, Ikast Overnatning ned dobbeltværelse kører direkte hjem
Anna og Hilmer Lyhne, Haderup Overnatning ned og hjem dobbeltværelse
Bodil og Peter Køhler, Trige Overnatning ned og hjem dobbeltværelse
Fritz Skytte, Viborg Overnatning ned og hjem dobbeltværelse
Allan Sundby, Øen Overnatning ned og hjem dobbeltværelse
Lisbeth og Svenning Kirkeby, Mejrup overnatning ned dobbeltværelse kører direkte hjem.
Sisse og Per Christensen, Ikast Overnatning ned og hjem dobbeltværelse
Henning Sørensen, Struer Overnatning ned og hjem dobbeltværelse
Verner Sørensen, Sir Overnatning ned og hjem dobbeltværelse
Bent Conrad, Holstebro Overnatning ned og hjem dobbeltværelse
Ib Christiansen, Holstebro Overnatning ned og hjem dobbeltværelse
Harald Pilgaard, skive + 1... Overnatning ned og hjem dobbeltværelse
Jytte og Jan Eriksen, Holstebro Overnatning ned og hjem dobbeltværelse
Charlotte Flyvholm og Peter Lassen, Struer Overnatning ned i dobbeltværelse kører selv hjem
Grethe og Ole Klausen, Hogager - Overnatning ned i dobbeltværelse kører selv hjem
Birthe og Anders Uhre, Vinderup Overnatning ned og hjem dobbeltværelse
Bodil Roloff og Hans Otto Rasmussen, Bækmarskbro Overnatning ned og hjem i dobbeltværelse
Hjørdis og Finn Mathiasen, Ikast Overnatning ned dobbeltværelse kører selv hjem
Leif Holm Jensen, Borbjerg Overnatning hjem dobbeltværelse
Erik Amstrup, Ulfborg Overnatning ned og hjem dobbeltværelse
Hans G. Andersen, Nyborg Overnatning ned og hjem dobbeltværelse
Leif Kristensen, Hobro - Overnatning ned i enkeltværelse hjem dobbeltværelse
Jørgen M Jørgensen, Hjallerup - Overnatning ned i enkeltværelse hjem dobbeltværelse
Børge Skafte, Åbenrå - Overnatning ned og Hjem
Karl Christian Hansen, Skive - Overnatning ned og kører selv hjem
Axel Bale (6), Ikast - Kører selv, enkeltværelse
Anette og Kurt Larsson, Ry Kører selv
Deltagerliste 2010
- Rya og Jens Kokholm, Holstebro
- Svenning Kirkeby, Mejrup
- Sisse og Per Christensen, Ikast
- Hjørdis og Finn Mathiasen, Ikast
- Nils Mathiasen, Kallundborg
- Axel Bale (6), Ikast
- Lis og Mogens Lind, Åbenrå
- Elin, Søren og Svend Hedegård, (22) Hobro
- Hanne og Jens Nybo Hansen, Struer
- Else og Leif Kristensen, Hobro
- Anette og Kurt Larsson, Ry
- Niels Brian Rasmussen, Århus
- Verner Sørensen, Sir
- Arne Friis Petersen, Brædstrup
- Finn Erichsen, Vinderup (11)
- Inge Lise Kristiansen og Bjarne Klit
- Harry Søvndahl, Videbæk
- Henrik Ammitzbøll, Åbenrå
- Marianne og Bendt Sørensen, Tjele
- Jan Danielsen, Struer
- Elise og Ivan Nielsen, Bækmarskbro
- Bodil Roloff og Hans Otto Rasmussen, Bækmarksbro
- Helge Møldrup, Løgstør
- Bodil og Peter Køhler, Trige
- Carsten M Olesen, Nykøbing Falster
- Charlotte S. Jensen og Tage Gejl, Vinderup
- Hans G. Andersen, Odense
- Hans Peter Jørgensen, Abenraa
- Lars Mikkelsen, Lyngby
- Birgit og Frank Velth, Kolding
- Lilian og Freddy Dam, Holstebro
- Erik Braagaard Andersen, Struer
- Bent Conrad, Holstebro
- Henning Sørensen, Struer
- Susanne og Ole Jacobsen, Åbenrå
- Åse og Børge Skafte, Åbenrå
- Ib Kristiansen, Holstebro
- Dan Troelsen, Århus
- Villy Sejerskilde, Videbæk
Værelsesfordeling 2009 Morbach |
|||||
1b |
Hilmar og Anna Lyhne |
|
|||
2a |
Bendt Bo Hansen og Susanne Torstensen |
Tommy og Anette Pedersen |
|||
2b |
Niels Brian Rasmussen + Jeanet Andersen |
|
|||
3a |
Jens og Rya Kokholm |
Svenning og Lisbeth Kirkeby |
|||
3b |
Per og Sisse Christensen |
|
|||
4a |
Mogens og Lis Lind |
Ejgill Johannsen |
|||
4b |
Winnie og Poul Holm Karlslunde |
|
|||
5a |
Ivan og Elise Nielsen |
Harry og Anne Lausen |
|||
5b |
Jens Nybo og Hanne Rust Hansen |
|
|||
6 |
Axel Bale |
|
|||
7a |
Kenn Jensen og Lisbeth Væver |
Calle Hyldahl & Marianne Hyldgaard |
|||
7b |
Bent og Åse Knudsen |
|
|||
8a |
Verner Sørensen og Henning Sørensen |
Ove Andersen |
|||
8b |
Lars og Anette Hegaard |
|
|||
9a |
Harald Pilgård + en han kender |
Karl Hansen og Inge Lise Mønsted |
|||
9b |
Ole Christensen og Birgit Rind |
|
|||
10a |
John Heilskov + Jan Danielsen |
Leo Mårbjerg |
|||
10b |
Bjarne Klit og Inge Lise Kristiansen |
|
|||
11 |
Finn Erichsen |
|
|||
22 |
Søren og Elin Hedegård |
|
|||
23 |
Finn og Hjørdis Mathiasen |
Nils Mathiasen |
|||
24 |
Anette og Kurt Larsson |
|
|||
|
|
|
|||
B1 |
Arne Friis Petersen |
|
|
||
B2 |
Per Møller |
|
|
||
B3 |
Jørgen Appel |
|
|
||
B11 |
Helge Johnsen |
|
|
||
B12 |
Anders Bisholt Solo |
|
|
||
B21 |
|
|
|
||
B23 |
|
|
|
||
B13 |
Fritz Skytte og Allan Sundby |
|
|
||
B14 |
|
|
|
Deltagerliste 2008
Værelsesfordeling 2008 Morbach |
|
Hilmar og Anna Lyhne |
Haderup |
Bendt Bo Hansen og Susanne Torstensen |
Holstebro |
Ole Nørgaard og Lene Toft Byskov |
Holstebro København |
Niels Brian Rasmussen + Jeanet Andersen |
Århus |
Jens og Rya Kokholm |
Holstebro |
Svenning og Lisbeth Kirkeby |
Holstebro |
Leo Mårbjerg og Trine Martin |
Holstebro |
Ove Andersen |
Holstebro |
Verner Sørensen |
Holstebro |
Mogens og Lis Lind |
Åbenrå |
Finn og Hjørdis Mathiasen |
Ikast |
Nils og Mikkel Mathiasen |
Kalundborg |
Per og Sisse Christensen |
Ikast |
Axel Bale |
Ikast |
Henrik og Helle Lauridsen |
Ikast |
Bjarne Klit og Inge Lise Kristiansen |
Ikast |
Jan og Ivy Søndergaard |
Randers |
Bent Conrad |
Holstebro |
Christian Riis |
Holstebro |
Kenn Jensen og Lisbeth Væver |
Århus |
Jens Nybo og Hanne Rust Hansen |
Struer |
Hans og Bodil Klint |
Struer |
Ole Christensen og Birgit Rind |
Århus |
Harald Pilgård |
Skive |
Karl Hansen og Inge Lise Mønsted |
Skive |
Brian og Birthe Højmark |
Holstebro |
Børge Skafte |
Åbenrå |
Kim & Lise Poulsen |
Ikast |
Preben Jensen & Helle Kristensen |
Ikast |
Kristian Kobberø & Susanne Østergård |
Ikast |
Søren og Elin Hedegård |
Hobro |
Deltagerliste 2007
Harald og Inge Lise Pilgaard |
|
OPTAGET |
|
OPTAGET |
|
Jens og Rya Kokholm |
Svenning og Lisbeth Kirkeby |
Frede og Leila Leiholm |
|
Mogens og Lis Lind |
Børge Skafte |
Hilmer og Anna Lyhne |
|
Søren og Elin Hedegård |
Ivan og Lone Gaarskjær |
Leo Mårbjerg + Trine Martin |
|
Axel Bale |
|
Poul Erik og Vibeke Givskov |
|
Viggo og Henny Madsen |
|
Peter og Rie Højbjerg |
|
Finn Erichsen |
|
Finn og Hjørdis Mathiasen |
Nils og Mikkel Mathiasen |
Per og Sisse Christensen |
|
Bendt Bo Hansen og Susanne Torstensen |
Tommy og Anette Pedersen |
Brian og Birthe Højmark |
|
Christian Riis |
|
Niels Brian Rasmussen + Jeanet Andersen |
|
Jens og Hanne Nybo |
|
Verner Sørensen og Liselotte |
|
Harry og Anne Laustsen |
|
|
|
Auf der Weide |
|
Jan og Ivy Søndergaard |
|
Allan og Jane Bjerregård |
|
Ole Christensen og Birgit Rind |
|
Deltagerliste 2006
Hilmer og Anna Lyhne
Knud og Birgit Forthoft
Verner Sørensen og Liselotte
Finn og Hjørdis Mathiasen
Nils Mathiasen
Leo Mårbjerg og Trine Martin
Kristian Kobberø
Preben Jensen
Harald og Inge Lise Pilgaard
Bent og Susanne Hansen
Kurt og Conny Babesgård
Axel Bale
Dan Troelsen
Ove Andersen
Viggo og Henny Madsen
Børge og Åse Skafte
Ole og Susanne Jacobsen
Jens og Rya Kokholm
Niels Brian og Fie Rasmussen
Mogens og Lis Lind
Søren og Elin Hedegård
Christian Riis
Hans Posselt
Deltagerliste 2005
Flemming Nauntofte + Joan
Knud og Birgit Forthoft
Verner Sørensen og Liselotte
Søren Hedegård + Chris
Børge Skafte
Mogens og Lis Lind
Fritz Skytte + Allan
Axel Bale
Poul Erik og Vibeke Givskov
Frede og Leila Leiholm
Frank og Marianne Nielsen
Christian Riis Christensen
Poul-Erik Slot-Nielsen og Stinne
Hilmer og Anna Lyhne
Arne og Stinne Trinderup
Jørgen og Karin Jacobsen
Bent og Åse Knudsen
Lis og Sven Albæk Pedersen
Jens og Rya Kokholm
Preben Jensen og Helle Christensen
Ole Timmermann
Allan og Jane Bjerregård
John og Tove Madsen
Iver og Tina Poulsen
Leo Mårbjerg
Niels Kristian Henriksen
Ove Andersen
Deltagerliste 2004
Jens og Rya Kokholm |
Holstebro |
Knud og Birgit Forthoft |
Silkeborg |
Harry og Anne Lauesen |
Lemvig |
Jens og Kirsten Nielsen |
Herning |
Leo Mårbjerg og Trine Martin |
Holstebro |
Frank og Marianne Nielsen |
Holstebro |
Mogens og Lis Lind |
Åbenrå |
Poul Erik og Vibeke Givskov |
Holstebro |
Hans G Andersen |
Odense |
Niels Brian Rasmussen |
Århus |
Iver og Tina Poulsen |
Brande |
Børge Skafte |
Åbenrå |
Ole Timmermann |
Herning |
John Callesen |
Sønderborg |
Søren og Elin Hedegård |
Hobro |
Bent og Åse Knudsen |
Ikast |
Axel Bale |
Ikast |
Verner Sørensen og Liselotte Sørensen |
Holstebro |
John og Tove Madsen |
Fasterholdt |
Ove og Jette Andersen |
Holstebro |
Lis og Sven Albæk Pedersen |
Ikast |
Svend Åge Nielsen |
Ikast |
Preben Jensen og Helle Christensen |
Ikast |
Norbert Beckert |
Åbenrå |
Deltagerliste 2003
Frits Skytte, Viborg
Flemming og Nikolai Nauntofte, Viborg
Allan Nielsen, Viborg
Bent og Inge Christiansen, Holstebro
Frede og Leila Leiholm, Hillerød
Hilmar og Anna Lyhne, Haderup
Rya og Jens Kokholm, Holstebro
Jette og Ove Andersen, Holstebro
Marianne og Frank Nielsen, Holstebro
Susanne og Ole Jacobsen, Åbenrå
Lene og Ole Timmermann, Herning
Tove og John Madsen, Fastreholdt
Tina Lund og Iver Poulsen, Brande
Leo Mårbjerg, Holstebro
Vibeke og Poul Erik Givskov, Holstebro
Søren og Hans Hedegård, Hobro
Connie og Kurt Babesgård, Ørre
Åse og Børge Skafte, Åbenrå
Susanne og Flemming Ridderholm, Holstebro
Susanne og Anders Kold, Esbjerg
Åse og Bent Hansen, Hadsund
Mogens Lind, Åbenrå
Niels Brian Rasmussen, Århus
Bent Jensen, Genner
Norbert Beckert, Åbenrå
Verner Sørensen, Sir
Deltagerliste 2002
Per Klose, Holstebro
Elise og Ivan Nielsen, Bækmarskbro
Kresten og Bjarne Sørensen, Lemvig
Leila og Frede Leiholm, Hillerød
Bent Jensen, Rødekro
Ole Jacobsen, Åbenrå
Børge Skafte, Åbenrå
Rya og Jens Kokholm, Holstebro
Verner og Liselotte Sørensen, Sir
Ole Timmermann, Herning
John Madsen, Herning
Norberth Beckert, Åbenrå
Søren og Chris Hedegård, Hobro
Mogens Lind Åbenrå